Randevu Talebi Formu
[contact-form-7 id="31" title="İletişim formu 1"]

Tüm bilim dallarında olduğu gibi tıp ve estetik cerrahinin de günümüz teknolojik gelişmelerinden faydalanması ve insanların istedikleri görünüme çok daha rahat, kolay ve kısa sürede ulaşabilmeleri için her türlü yeniliği takip etmek Dr. Ali Duman için her zaman bir öncelik olmuştur.

Dr. Ali Duman tarafından uygulanan dolgu, botox, ameliyatsız estetik işlemler ve minimal invaziv cosmo-tech uygulamaların yanı sıra yüz ve vücut terapileri, selülit ve çatlak protokolleri, medikal cilt bakımlarının uygulandığı AD Skin Med ihtiyaca göre size özel hazırlanmış damardan wellness, enerji, metabolizma dengeleme ve iyileşme sıvı tedavilerinin uygulandığı AD Wellness departmanları da yer almaktadır.

Ziyaretinizde gerçekleştireceğimiz cilt analizi ile yüz haritanızı çıkaran doktorumuz, hemşirelerimiz ve estetisyenlerimiz ile sağlıklı yaş alma sürecinizde sizlere eşlik etmekten keyif alıyoruz.

Zamanın cildimiz üzerindeki etkisini en aza indirgemek ve hazırlamak için en önemli adımın doğru cilt bakımı protokolü olduğuna inanıyoruz. Dr.Ali Duman’ın yapacağı invaziv kozmetik ve medikal uygulamaları destekleme niteliğinde olan bu protokoller sayesinde kişiyi kendinin en iyi haline doğru yönlendiriyoruz.

Aynı zamanda genel sağlığınızı korumak, fiziksel, zihinsel ve sosyal yönden tam bir iyilik haline erişebilmenize yardımcı olabilmek amacıyla kişiselleştirilmiş IV ve IM vitamin mineral destek tedavilerimiz ile sağlıklı yaş alma sürecinize içten de destek oluyoruz. Özellikle güneşin cildimizdeki zararlı etkilerine karşı savunma mekanizması geliştiriyoruz.